ing. Maurice Geerdink

ing. Maurice Geerdink

Adviseur bouwtechniek

06 – 39 14 25 51 m.geerdink@constabiel.nl
ing. Christiaan Veenink

ing. Christiaan Veenink

Adviseur bouwtechniek

06 – 39 14 25 48
c.veenink@constabiel.nl

ing. Marcel van Hummel

ing. Marcel van Hummel

Adviseur bouwtechniek

06 – 24 80 14 59 m.vanhummel@constabiel.nl
ing. Simon van der Vegte

ing. Simon van der Vegte

Adviseur bouwtechniek

06 – 48 93 31 25 s.vandervegte@constabiel.nl
ing. Wim Jansen

ing. Wim Jansen

emeritus - Adviseur bouwtechniek

026 – 261 98 97
w.jansen@constabiel.nl

Thijs Rutgers

Thijs Rutgers

Modelleur

06 – 15 65 29 79
t.rutgers@constabiel.nl

ing. Danny Anzion

ing. Danny Anzion

Adviseur bouwtechniek

06 – 28 29 91 05
d.anzion@constabiel.nl

Hidde Scholten MSc

Hidde Scholten MSc

Adviseur bouwtechniek

06 – 55 95 54 64 h.scholten@constabiel.nl

Elbert Morsink

Elbert Morsink

Modelleur

026 – 261 98 97
e.morsink@constabiel.nl

Marc Rademaker

Marc Rademaker

Modelleur

06 – 42 91 41 61
m.rademaker@constabiel.nl

ing. Jurgen Spijkers

ing. Jurgen Spijkers

Adviseur bouwtechniek - modelleur

026 – 261 98 97
j.spijkers@constabiel.nl

Jan van der Haar

Jan van der Haar

Modelleur

026 – 261 98 97
j.vanderhaar@constabiel.nl

ing. Omar Sarfaty

ing. Omar Sarfaty

Adviseur bouwtechniek

06 – 42 72 01 86
o.sarfaty@constabiel.nl

ing. Harmen Bulsink

ing. Harmen Bulsink

Adviseur bouwtechniek

06 – 12 31 43 63
h.bulsink@constabiel.nl

Tom Bannink

Tom Bannink

Modelleur

06 – 51 16 60 81
t.bannink@constabiel.nl

ing. Merein Molenaar

ing. Merein Molenaar

Adviseur bouwtechniek

06 – 45 92 93 77 m.molenaar@constabiel.nl

ing. Vincent Klein Gunnewiek

ing. Vincent Klein Gunnewiek

Adviseur bouwtechniek

06 – 23 64 00 22
v.kleingunnewiek@constabiel.nl

Annick Borkus

Annick Borkus

Adviseur bouwtechniek - modelleur

026 – 261 98 97
a.borkus@constabiel.nl

ing. Martijn Fakkel

ing. Martijn Fakkel

Adviseur bouwtechniek

06 – 23 57 88 51
m.fakkel@constabiel.nl

ing. André Heerink

ing. André Heerink

Adviseur bouwtechniek - RC

06 – 53 23 21 88
a.heerink@constabiel.nl

Naast de vaste medewerkers werken wij met een aantal vaste partners. Deze partners ondersteunen ons met specifieke kennis of met ondersteuning ten behoeve van de capaciteit. Deze partners vallen volledig onder verantwoordelijkheid van conStabiel en voeren de werkzaamheden voor conStabiel grotendeels uit op ons kantoor. Hiermee blijven de lijnen kort en zorgt conStabiel voor een goede afstemming.